Kommenteeri

Laagri I päev - Lennupäev

Pühapäev, 22. aprill 2018
Heli: Täpselt 10 minutit enne minu pandud äratust, tuli ema mind üles ajama. Telefoni kell näitas 3:05 hommikul. Usun, et keegi ei tahaks vabatahtlikult pühapäeva hommikul nii vara ärgata. Siiski tuli end voodist välja ajada, süüa, viimased asjad kohvrisse pakkida ning autoga treeneri maja juurde sõita. Vist ainukeseks motivatsiooniks ärgata oligi lendamine Hispaaniasse.
Lennujaama jõudes sujus meil kõik kenasti: kellegi pagas ei ületanud kaalu, turvakontrollist saadi läbi ning lend ei hilinenud. Kuna enne reisi tuli jutuks, kas on üldse mõtet magama minna, siis lennujaamas selgus, kes oli maganud paar tundi, kes tunni ja kes isegi alla tunni.
Samuti leidsid meie aktiivsed sportlased meie värava juurest „jõusaali”, kus sai astuda astmetest üles, vändata ratas, jooksu sammu teha ning lindil kõndida/joosta.
Stockholmi jõudes teadsime kõik, et 8 järgnevat tundi lennujaamas ei saa kuigi meeldivad olla. Esimesel tunnil mängiti nii CS GO’d, Pubg’i kui ka Fortnite’i, vaadati filme ja uudistati lennujaamas. Lõpuks olime kõik ootamisest tüdinenud ning väsinud.
Kella 15:00-ks oli mul tehtud juba 17 000 sammu ja 6 tervet lennujaama tiiru, käies läbi kõik väravad ning enamus poed.
Enne Hispaaniasse, ühtlasi ka tänast viimast, lendu said poisid ka veidi liigutada. Nimelt oli meie värava juures iWall, mille saatel meie ujujad, kuni pardale laskmiseni, ennast lõbustasid.
Malaga kohale jõudes oli selge, et vihma juba sajab. Selleks ajaks kui meie maandumisrajalt olime ära saanud, nägime taevas välku. Õnneks said kõik ka pagasi kenasti kätte ja võisimegi hotelli sõita. Terve tee sadas vihma, lõi välku ning müristas. See kestab veel siiani. Umbes iga 15-20 minuti tagant läheb tuba valgeks ja võib kuulda müristamist.
Hommikul peame kõik juba 6:45 valmis olema ning basseini poole kõndima. Siis algab tõsine töö.

Lisa kommentaar

Email again: